Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van lehetőségem nemzetközi...

Van lehetőségem nemzetközi érettségit (IB) letennem, ha már a magyar rendszerben leérettségiztem, azaz már nem vagyok középiskolás?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor tudja valaki, hogy mennyibe kerülne? Esetleg megoldható egyetem mellett ez a 2 éves oktatás?
2012. jan. 15. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
En 1 eve kerdeztem meg a volt kozepsuliban,ahol azt mondtak,hogy nem,mert ez egy olyan kozepiskolai program,mint a "normal",tehat el kell vegezni nem csak 2 hanem 4 evet, es kozepiskolat se ismetelhetsz,max a magyar erettseginel lehetoseg van javitani, a nemzetkozinel viszont nincs. Plusz gondolj bele,hogy mivel nem indul direkt ilyen kurzus mar vegzetteknek,ujra be kellene ulni a padba a 9.esekkel, mar ha lehetseges volna. Tehat nem lehetseges,vagy nem nekem hazudtak,de ezt mondtak.
2012. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ :)
2012. jan. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!