Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire válik unalmassá az...

Mennyire válik unalmassá az élet egy nagyvárosinak egy kisvárosban?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én, budapesti fiú. Világ életemben itt éltem, hozzá vagyok szokva a nyüzsgéshez.

De úgy néz ki, hogy lehetőségem van arra, hogy teljes egészében az Université de Strasbourg-on tanuljak, Franciaországban.

Strasbourg Budapesthez képest kis város (270 ezren lakják, még Budapesten 1,7 millió ember él). Sokkal unalmasabb lenne az élet egy ilyen kisvárosban? Közel sincs annyi lehetőség, mint Budapesten, nem?

Mondjuk az igaz, hogy a német határnál van, és ahogy néztem, Stuttgart, Frankfurt, de még Párizs sincs olyan messze.


2012. jan. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a város méretétől függ, mennyi lehetőség rejlik benne. Gondold csak át: 270 ezer ember nem olyan kevés, hisz Magyarország második legnagyobb városa Debrecen, és itt is "csak" 200 ezren élnek! Nem is beszélve arról, hogy Strasbourg mégis csak Franciaország, ahol sokkal másabb az élet.

Úgyhogy ne gondolkozz ezen, dehogy lesz uncsi, ha csak nem beszéled be magadnak. Vágj bele, ez nem is kérdés!!!

2012. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régebben kis városban laktam, most Budapesten, egy picivel valóban "unalmasabb" volt ott az élet, de nem számottevően. Ugyanúgy megvolt ott is a baráti társaság akikkel mentünk mindenfelé, megvoltak az állandó programok stb.
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy külföldi kisvárost ne úgy képzelj el, mint egy magyart. Nem lesz unalmas ott egyáltalán.
2012. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!