Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen elvárásoknak kell...

Milyen elvárásoknak kell megfelelnem, ha egy német egyetemre akarok jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szükséges emelt szintű érettségi? Vagy van kötelező nyelvvizsga? Tudtok valamit a pontozásról?
2012. febr. 9. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkosagbol mondom, de ha itt akarsz tanulni, ahhoz kell egy bizonyos szinvonalat beszelned. Ha ezzel rendelkezel, semmi gondot nem okozhat a megfelelö infot utani keresgeles a google-ben.

En is itt akarok tanulni, szoval egyszer fogtam magam, leültem a gep ele egy szotarral, es szepen kikerestem mindent, amire szüksegem volt. Ennyi.

2012. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan tudok németül, de gondoltam, hogy olyan magyarokat kérdezek, akik már túlestek egy felvételin. tudok olvasni is, azt sem kell feltételezned, hogy nem jutott eszembe rákeresni. csupán tapasztalatokra volna szükségem. ha tudsz valamit akkor légy szíves oszd meg velem, ha nem, akkor olyan kérdésekre válaszolj, amiknek szerinted van értelme.
2012. febr. 10. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
le kell tenni pl a TestDaF vizsgát. de tényleg utána tudnál nézni, én is azt tettem
2012. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A TestDaF hol

tehető le ?

2018. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!