Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik az egyesül királyságban...

Akik az egyesül királyságban tanulnak/gyerekük ott tanul, igaz ez a hír? (lent. )

Figyelt kérdés

"...az állami oktatás minden EUs állampolgárnak ingyenes 18 éves korig,sőt most már heti 30GBP zsebpénz is kapnak az államtól,ha rendszeresen bejárnak az iskolába.(EMA rendszer)"


Ez igaz?

Ha igaz,akkor 18 éves korig minden egyes gyerek aki bejár,megkapja a heti 30 fontját?


2012. márc. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem igaz, olyannyira hogy az Egyesült Királyságban most emelték fel a felsőoktatás tandíját a háromszorosára.

Nem fognak ezek után a kisiskolásoknak pénzt osztogatni elhiheted.

2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így igaz, a 16 év felettiek, ha még tanulnak, akkor kapnak pénzt állam bácsitól. Nem tudom, mekkora összeget, ezek szerint heti 30 fontot.

16 fölött már nem tankötelesek, ezért a jutalom.

2012. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a zsebpénz dolog nem most lett bevezetve, én először 2 éve hallottam erről, tehát akkor már biztos, hogy létezett. De szerintem már régóta ez van.

Csak ezek szerint emeltek az összegen, ha így írják, hogy most már 30 font.

2012. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!