Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az ERASMUS program valójában...

Az ERASMUS program valójában egy maffia ami azért van, hogy a fiatalok szerveit eladják?

Figyelt kérdés

Tele van a híradó olyan esetekkel, hogy olaszban vagy törökben sok fiatalt találtak holtan kapualjakban, csakúgy összeesnek diszkózás közben, rejtélyes körülmények közt vízbe ugranak, eltűnnek, soha nem kerülnek elő, nincs májuk stb... egy az összefüggés: mind ERASMUS programban vett részt

aki túlélte sztem annak is hiányzik egy két szerve csak nem tud róla


2012. márc. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 csoporttársam vett részt Erasmus programban, mind a három épen hazajött. Tavaly volt nálunk 3 török és egy lengyel a csoportban, ők is épségben haza jutottak. És turistákról nem hallottál, hogy valami bajuk esett? Úristen, lehet, hogy már az utazási irodák is részt vesznek a szervkereskedelemben? Sőt az Oktatási Minisztérium is... :)
2012. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kicsit sok összeesküvés- elméletes filmet nézel, esetleg Frei Tamás könyvei ártottak meg.
2012. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és "aki túlélte sztem annak is hiányzik egy két szerve csak nem tud róla" XD XD XD ezt te sem gondolod komolyan, ugye? :D
2012. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam külföldön Erasmussal. Ezer szerencse, hogy olvastam a kérdésedet, mert most vettem észre, hogy hiányzik a fél vesém, és a bal fülem is! :)
2012. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Szicíliában voltam, és még megvan mindenem...
2012. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
IGAZ!! bár én nem erasmussal voltam szíciliában, de épp az erasmusos barátnőmet mentem meglátogatni! az egész hét nagyon bizarr volt, de utolsó nap egészen rejtélyes dolog történt: nem szállt fel a repülőnk!! szerintem így akartak minket ott tartani, hogy később eladhassák a szerveinket. hála ég, végül egy másik repülővel elmenekültünk, de szavamra, ez így van!!
2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!