Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan blokkoló program...

Létezik olyan blokkoló program a Facebookhoz, ha chatnél rákattintasz, akivel beszélni akarsz, és (ő letiltás szerűen) elmegy? Mintha csak kilépett volna, de valójában "letiltott".

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet nagyon alap dolgot kérdeztem,ezért légyszí ne kövezzetek meg.
2011. márc. 28. 22:25
 2/7 anonim válasza:
ez engem is érdekelne. konkrétan nem tudok róla, de nekem is volt már ilyen érzésem
2011. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen.

A probléma az, hogy a facebook-nál az állapot jelölésében van némi időeltolódás. Sokszor valaki már percek óta nincs ott, de a neve még ott van a chat-listán, és csak akkor látod, hogy nincs is ott, amikor rákattintasz, hogy beszélj vele. Ilyenkor nem azért tűnik el, mert rákattintottál, hanem már eleve nem volt ott, csak még nem tűnt el a listából. A legviccesebb, amikor az öcsém facebookozik, aztán kilép, én ugyanazon a gépen belépek, és ott van nekem az online chat-listán.

2011. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömmel nem tudok beszélni ,mert mikor írnék pont akkor megy el.Pedig fontos lenne.Lehet csak véletlenül,de a gyerek nagy hacker,ezért gondoltam rákérdek ,h legyen 100%!
2011. márc. 28. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem letilt, hanem offline-ba megy. Nemcsak te nem tudod elérni chaten, de más sem ilyenkor és ő sem látja, hogy kik vannak online.
2011. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha ,értem
2011. márc. 28. 22:38
 7/7 anonim válasza:
Nagyjából létezik, csak nem pontosan ilyen formában... Kezdőlapon ismerősök balról, utána fent ismerősök beállításai, majd lista létrehozása. Bizonyos személyt vagy személyeket hozzáadsz a listához, utána a chat ablakban külön ki tudod választani, hogy az egyéb ismerősöknek elérhető legyél, de a listán levőket letiltod. És ugyanezt fordítva is.
2011. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!