Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 25 éves srác vagyok sajnos...

25 éves srác vagyok sajnos csak 8 általános végzetségem van nem tudtam tovább tanulni és dolgoztam, most ki kötltöztem németországba le szeretnék éretségizni . Késö már bele kezdenem? Félek hogy szellemileg le vagyok maradva. Van értelme neki állni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sosem késő, mindig van értelme nekiállni. Keress egy jó iskolát, és érettségizz le. Az érettségi nem akkora dolog, hogy szellemileg le lehess maradva hozzá :) Ráadásul utána tovább is tanulhatsz, kezdhetsz rengeteg dolgot az életeddel :) Sok sikert és kitartást kívánok! Vágj bele mindenképpen!
2012. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább most, mint 40 évesen!

Szóval hajrá!

2012. ápr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Elsőként kezdhetnéd a magyar nyelvtannal!
2012. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat minden képpen bele vágok! (1,2) !
2012. ápr. 10. 10:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as Köszönöm a tanácsod!Sajnálom ha máshol nem tudod ki élni magad csak egy oldalon ahol senki nem tudja a neved. Tényeg öszintén sajnálom!!
2012. ápr. 10. 10:42
 6/9 anonim válasza:

Nyugodtan!

Édesapám 40 évesen kezdte az érettségit és megcsinálta!

(Nem azért nem csinálta meg,mert hülye,hanem mert családi okokból dolgoznia kellett!)

Sose késő tanulni!

2012. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én a te helyedben a magyar helyesírással kezdeném. sürgősen.
2013. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, mit dolgozol?
2018. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elkezdtél vlmi középsulit

(valamikor) ?

2018. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!