Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mennyi értelme volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mennyi értelme volt? Vagy mi értelme volt újra belekezdeni? Egyáltalán normális az ilyen srác?

Figyelt kérdés
December 10.-től február végéig volt egy barátom. Szétmentünk mert nem tudtam megváltozni viselkedés téren. Az volt a problémája velem mindig h. pörgök,szétszórt vagyok,nem engedtem h. dohányozzon mert engem zavart ugyan is én nem dohányzom,és nem akartam egy hamutálcával csókolózni,és nem tudok néha viselkedni mert túlzásba viszem a szeretet. És ez neki kínos volt,pláne az ismerősei előtt. Eltelt kb. fél év. E között az időszak között,nekem júniustól szeptember közepéig bezárólag volt egy barátom. Majd vele is szétmentünk. Dobott. És néha véletlenszerűen összefutottam az előtte lévő barátommal. És ha már úgy is összefutottunk,beszélgettünk ameddig egyikünk ráért. És észrevette h. megváltoztam. Sokkal nyugisabb vagyok meg minden. +ráhagytam h. dohányozzon. Nem tudta de engem zavart még akk. is h. dohányzik:/ Majd összejöttünk újból még szeptember végén. És azzal az ürüggyel h. nem változtam semmit 2 hét után kidobott. De hazudott. Mert ő nagyon is látta,és tudta is h. igenis megváltoztam. Csak megfutamodott. Vagy passzolok. Eltelt 1-2 hét,msn-en tartottuk közben a kapcsot és megint újból összejöttünk. Keményen 10 napig. A két hetes kapcs. után is msn-en dobott ki és ezután a 10 nap után is ugyanott. Végül azért dobott ki mert véletlenül bemásoltam neki h. barátnőmmel mit beszélgetek. Semmi különös nem volt,csak ugye a legjobb barátnőmnek szóról szóra mindig mindent elmondok,és ez kölcsönös. És nem tudtam megfogalmazni néhány dolgot a sráccal kapcs. és ő segített nekem. És én azt írtam le a srácnak amit barátnőm mondott. Mindent jól mondott,mintha én mondanám,úgy is gondoltam csak ő fogalmazta meg helyettem. És eleve fel sem vállalt senki előtt az utóbbi 2x-es kapcsunkban. Még a szüleinek sem mondta el. Egy kis idő elteltével rákérdeztem h. most végül is mi van köztünk? Mire azt felelte h. nem tudom. Utána pedig folytatta h. ez egy light-os kapcsolat. Ami szte azt jelenti h. nem visszük túlzásba az msn-ezést,mert nem kell mindennap beszélnünk. Nem vagyunk mindennap együtt. Meg hasonló egyéb dolgok... Én pedig úgy vettem le h. vagyunk egymásnak aztán ennyi. Magasról leszar engem h. mi van velem,h. mit érzek. Mondtam neki h. én szeretném ha olyan lenne a kapcsunk mint régen. H. felvállal mindenki előtt,nem titkolózik sem mások sem előttem,és nem tartja magát olyan nagyra,ugyan is a semmire eléggé megnőtt az egoja. Erre csak annyi választ kaptam h. többé semmi sem lesz olyan mint régen ezt már igazán tudhatnám. Fogadjam el,ez van,ezt kell szeretni:| De tanultam az esetből. Exekkel nem jó újra kikezdeni mert mindig a lány húzza a rövidebbet. Vagyis általában. Most már értem miért mondják sokan h. exekkel nem érdemes kikezdeni mert semmi sem lesz olyan mint régen. Nagyjából erről szólna a történetem=(
2010. okt. 31. 09:23
 1/6 Jules10 ***** válasza:
Hosszú kérdés, rövid válasz: Hagyd ott! És ne foglalkozz vele, ha ő keres!
2010. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ennél rövidebben nem tudtam megfogalmazni. Sorry. Egyébként már nem beszélünk lassan 1 hete. Másik meg azt nem említettem h. én voltam az aki mindenképpen vissza akarta őt kapni,ami meg is történt,és furcsa módon mikor visszakaptam már nem éreztem iránta egyáltalán semmit. Még barátságot sem:| Mondjuk ezt sem értem hogy lehetett mikor még nem kaptam vissza majd meg "haltam" azért h. visszanyerjem.
2010. okt. 31. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Amúgy amit írtál h majd meg haltál érte aztán semmi. Hát szerintem ez nem ritka. Velem is ez volt. Tetszett egy srác, most május elején volt ez kb. Szóval nagyon tetszett, de nem mertem kezdeményezni nála, aztán csak rászántam magam 1 hét szenvedés után. Erre mielőtt beszéltem volna vele kiderült h becsajozott. Előtte soha nem volt komoly kapcsolata. Én meg hetekig nyüglődtem meg epekedtem utána magamban szép csendesen. Majd szakított a csajjal, de addigra kiderült h más városban folytatjuk tanulmányainkat. Végül mégis ugyanoda kerültünk, és tudom h én se vagyok nála teljesen esélytelen. De mostmár h úgy mond nem elérhetetlen számomra, hát így elmúlt avarász és már nem kell.

2010. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bakker! Más egy 2 éves kapcsolatról nem rizsázik ennyit. Egyébként jól meg is válaszoltad a kérdést a novella végén. Te is az az állandóan fecsegő csaj vagy, mi? Jó8
2010. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lenyeg az h te ugy tancolsz ahogy o tapsol!Ugyan dragam!Legy no!Hol a buszkeseged?Mutasd meg neki h te nem az vagy akinek o elkepzel!Hat en nem alazkodnek meg senki elott ennyire,igaz h nemis tudom h milyen erzes mikor elhagynak, de biztos nem nagy vaszizdas es soha ne adj senkinek harmadik esejt, mert akkor o elfogja varni a negyediket es az otodiket is es kepzeld h csupan a valtozatossag kedveert!Legalabbis en igy nyomtam le 6evet a volt parommal csak itt en voltam aki futyolt:)En csupan annyit ajanlok h tovabb se tartsd a kapcsolatot vele, es fel a fejjel!:)
2010. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal h. nem csak nálam fordult elő az ilyen szitu. Ahm... Nem tagadom,bármiről el tudok fecsegni és elég sokáig:D Sajnos igen, minden úgy ment ah. neki tetszett:S De most már tudom h. egy pasi sem ér annyit h. ő irányítson. Hál istennek már nem beszélünk. És ha rajtam múlik,márpedig rajtam fog múlni,akk. nem csak h. nem lesz semmiféle újabb esély de még csak szóba sem fogok állni vele =)
2010. nov. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!