Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A SORBONNE egyetemre hogy...

A SORBONNE egyetemre hogy lehet bejutni egy magyar állampolgárnak?

Figyelt kérdés

Fizetni kell érte valamennyit?

Milyen követelmények vannak?


2012. ápr. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kozvelekedessel ellentetben ilyen egyetem nincs. A Parizsi Egyetem egy foderativ egyetem, (mint a londoni) szamos gyakorlatilag onallo tagegyetemmel, amik kozul egyesek viselik a Sorbonne nevet. Bar vannak koztuk erosek, Fro-ban az un. "encole"-k az elit intezmenyek, a parizsi egyetem alapvetoen tomegintezmeny.
2012. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a felvilágosítást a párizsi egyetemekről.

A kérdésem igazából arra vonatkozott, hogy belehet-e jutni egy szimpla érettségivel ,nyelvvizsga nélkül?

Tegyük fel ezek mind megvannak,akkor is csak fizetősre lehetne bejutni?

2012. ápr. 13. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nézed meg a kiszemelt egyetem honlapján vagy hívod fel a tanulmányit?

(ja és a nyelvvizsga általában sehol nem követelmény, de a nyelvtudás igen!)

2012. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nézegettem,köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 14. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus ertelemben vett nyelvvizsgat valoban nem kernek sehol, de nyelvtudasrol papirt mar igen - angolszasz nyelvteruleten ez az IELTS/TOEFL vizsgak valamelyikre, francia nyelvteruleten is sanszosan kernek valamit, onbevallas alapjan nem megy a dolog :)
2012. ápr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!