Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyedül kimenni 3 hó-ra...

Egyedül kimenni 3 hó-ra ERASMUSSAL? Vagy 2en? önnálósodni szeretnék, félek bnőm elnyomna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő sokkal jobban beszéli a németet mint én,ráadásul erősebb személyiség, itthon így is elvagyok nyomva mellette, ha kimegyek ugyanez lesz?De viszont egyedül is félnék..

2012. ápr. 23. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ne félj! szerintem inkább egyedül menj. ha úgy érzed, hogy itthon elnyom a barátnőd, vagy bárki, itt az ideje, hogy bedobd magad a mélyvízbe. jó tapasztalat lesz, hogy egyedül kell helytállnod :)
2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!!

Szerintem is bele kéne vágnod, de egyedül :)

Nagyon rossz amikor elnyomják az embert, a végén már azt sem tudod ki vagy te. Szerintem nagyon jó tapasztalat lenne és az egyetem egyébként is erről szól. A nyelvek meg olyanok, hogy ha akarnak megértenek, ha nem akkor nem.

Biztos ijesztő lesz az első napokban, de meg fogsz lepődni magadon, rájössz, hogy mennyi mindenre képes vagy.

Én azt tanácsolom neked, ha még sosem voltál külföldön esetleg egyedül akkor ez az oldal talán hasznodra lehet.

[link]

itt el tudsz menni, 1-2 hétre külföldre elég olcsón, új embereket/kultúrákat ismersz meg. (ifi csere, vagy akár EVS ez hosszabb és komolyabb)

Én 18 vagyok, 17 évesen voltam velük olaszban és most megyek 2 hétre Bulgáriába. Ha lenne esetleg kérdésed ezzel kapcsolatban akkor írj nyugodtan.

Sok sikert és ha esetleg blogot akarsz írni a kinti élményeidről akkor linkeld be.

Remélem még aktuális amúgy a kérdésed :)

Üdv, Tádé :)

2012. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!