Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanult már valaki Oroszországb...

Tanult már valaki Oroszországban (cserediákként vagy ösztöndíjjal)?

Figyelt kérdés
Engem nagyon vonz ez az ország, nagyon szeretnék legalább egy pár hónapot kint tanulni, de a szüleim nem igazán támogatnak ebben. Jól jönne pár tapasztalat, élménybeszámoló azoktól, akik már voltak kint! Milyen volt összeségében? Milyen benyomásaid voltak (az emberekről, az oktatási rendszerről..)? Nehéz volt beilleszkedned? Hogyan jutottál ki? Egyszóval minden érdekelne és előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 27. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem voltam kinn, de ismerek olyanokat, akik igen. Nagyon nagy élmény volt nekik. Bármikor visszamennének.


Tudsz oroszul? Mert az ismerőseim tudtak. Orosz nyelvtudás nélkül azért elég nehéz ott boldogulni.

2012. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, tudok! :) Azért anélkül nem is merném bevállalni!
2012. ápr. 27. 11:43
 3/3 Retekszisz ***** válasza:
Baromi nehéz kijutni, és baromi drága az egész. De ettől függetlenül felejthetetlen élmény.
2012. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!