Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha kiköltözök Angliába kapok...

Ha kiköltözök Angliába kapok új jogsit?

Figyelt kérdés
Ha kiköltözök Angliába kapok új jogsit? Vagy maradhat a régi egy ideig?

2012. máj. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Célszerű újat kérni, hogy legyen helyi iratod, azt hiszem, az kell a bankszámlanyitáshoz is.
2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igényelni tudsz, 50 fontba fáj (bár ez a provisional, a full licence is hasonló árban van, de azt hiszem, hogy ez az 50 fontot csak egyszer kell kifizetned). amúgy érdemes szerezni helyit, mert azt hiszem, hogy mivel másik oldalú a vezetés stb van valami korlátozás, hogy mennyi ideig használhatod (bár lehet, hogy nagy hülyeségeket beszélek:D). ahhoz, hogy megkapd idekint a jogsit, már amennyire én tudom persze el kell menni 1-2 órára, bemutatni, hogy királyul vezetsz, utána levizsgázol és megvan a jogsid. valami hasonló a menete, de mivel nincs jogsim, nem vezetek, ebben a kérdésben nem vagyok annyira jártas.


érdemes a google-t használni UK driving licence vagy EU driving licence in the UK címszóval és utánaolvasni, én sem igen tudnék jobbat csinálni :)

2012. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmi teszt vezetesre nem kell menni. Elmesz a DVLA-ba kitoltod a formanyomtatvanyt ami D1-es. De elotte az ajtoba szamot kell huzni ami alapjan hivnak.Ott odadod a nyomtatvanyt kifizetsz 50 fontot es 2 het mulva kuldik a jogsidat. Kell hozza igazolvanykep,utlevel,magyar jogsi. A fenykepet hatul ala kell irni. Ennyi. Easy!!
2012. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xlacax válasza:

Vagy bemész a postára és kérsz erre vonatkozó formanyomtatványt.

Kitöltöd,két hét múlva küldik az újat.

2012. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!