Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik Yacht Master tanfolyamo...

Melyik Yacht Master tanfolyamot érdemes elévgezni? Illetve mekkora hajót vezethetsz max, diploma nélkül?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem rengeteg van a neten ami kinéztem az 30BRT-100BRT-s Yachtokra jogosít 12 főig korlátlan távolságra a világ összes tengerein...

(előképzettség nélkül végezhető... Horvátországban)

2 éves OKJ-s hajózási technikust csinálok melette, de az ugye egész másról szól...

Tengeren szeretnék hajózni.


Elsősorban kormányozni szeretném a hajókat de kicsivel kell kezdeni ez amit írtam ez is 450e. Ft Hajózási iskolából beszéltem 1 tanárral elmondta hogy gyorsan változnak a követelmények meg a tanfolyamokból is sok van...


Akinek van Yacht master képesítése az írjon már vagy aki tud róla bővebben....



2012. máj. 18. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!