Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 445-9 ponttal...

Szerintetek 445-9 ponttal befogok jutni ELTE Pszichológiára?

Figyelt kérdés
Ahogy számoltam kb. 440-49 pontom lesz az érettségik alapján. Első helyen jelöltem meg ELTE Pszichológiát. Tavaly 439 volt a ponthatár előtte lévő évben 449 előtte pedig 450 valamennyi.Most az összpontszám miatt emelkedni fog biztosan.De mivel az előző években csökkent remélem nem túl sokkal. Tudom hogy az ideiek pontjai alapján dől el a ponthatár de szerintetek ennyivel van esélyem bejutni?

2012. máj. 16. 10:49
 1/7 anonim válasza:
Mivel 500-as pontrendszer van, ezért érdemes úgy számolnod, hogy tavalyi +20, tehát ha 459 eléggé várható, de mivel idén jóval kevesebben jelentkeztek egyetemre, ezért az is lehet, hogy valamivel kevesebb lesz.
2012. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A részletes statisztikák szerint ELTE pszichóra sajnos épphogy sokkal többen jelentkeztek... gondolom a tavalyi döbbenetes ponthatárcsökkenés miatt... Azért hajrá!
2012. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja,es kalkulald bele,h vmennyivel ott is visszavettek az allamilag tamogatott helyek szamat.
2012. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt senki se tudja, mivel egyikőnk sem lát a jövőbe.
2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

annyival szerintem bejutsz!

reális pontok

2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a mostani pontrendszer alapján van 456 pontom és így is félek, hogy nem kerülök be...
2012. jún. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

+10-et biztos emelkedik, az 500-as rendszer miatt..20-at azért nem,mert a maximális 100 többletpont csak azoknak lehet meg,akik két emeltet csinálnak,de az meg átlagban lerontja...max aki hátrányos helyzetű,de szerintem abból is kevés van.nekem 450 pontom lesz kb,Pécsre szeretnék pszichológiára menni,tavaly 413 volt..

ja,és az emelt törik nagyon rosszak lettek mindenhol..márpedig a többség töriből ment.szóval azért még szerintem van remény :)

2012. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!