Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lyon valóban az egyik legolcsó...

Lyon valóban az egyik legolcsóbb város az egyetemistáknak az EU-ban?

Figyelt kérdés

[link]

14. helyen szerepel a legnépszerűbb egyetemi városok között, és a megfizethetőségre (affordability) 81 pontot kapott.


Valamint, ha rákattintunk

[link] lyon

, a szövegben ezt olvashatjuk: "What's more, Lyon is also the most affordable student city in the top 20, with tuition fees of less than US$1,000 per year mixed with low living costs. "


2012. máj. 22. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
1000 dollár szemeszterenként azért nem olyan olcsó. van ahová ingyen is mehetsz
2012. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na de úgy írja, hogy 1000 dollárnál kevesebb évente.

Én egyedül Dániáról tudok, hogy ingyenes, de ott viszont a lakhatás a nagyon drága, illetve a dán nyelvismeret is akadály.

2012. máj. 22. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de Franciaországban nem várják el a francia nyelvtudást? lehet angolul is tanulni BA-n?
2012. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a nagyobb városok (Párizs, Toulouse, Lyon, Marseille) egyetemein vannak angol nyelvű szakok.
2012. máj. 22. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Dániában is van szinte minden angolul, sőt ausztriában és németországban is.És oda kaphatsz ösztöndíjat, tehát akkor nem kell fizetni
2012. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt olvastam, hogy dániában csak néhány pénzügyi szak van angolul, a többi dánul. ausztriában pedig inkább csak mesterképzésen lehet angolul tanulni.
2012. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Angolul nem beszélek, csak olaszul és franciául.
2012. máj. 22. 20:02
 8/8 anonim válasza:
Párizshoz viszonyítva a megélhetés lehet, hogy olcsó, de Magyarországhoz képest marha drága. átlagkereset kb 1500euro és az árak is ehhez igazodnak. pl.: bárban egy sör 6-7 euro
2012. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!