Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Észak-Olaszországban melyik...

Észak-Olaszországban melyik városban van jó egyetem, ahol pszichológiát lehet tanulni? Ha kimennék egyetemre, mennyibe kerülne az ottani életmód (lakás/kolesz, ellátás, stb. ), illetve milyen munka alkalmas egyetemistáknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó egyetem van Észak-Olaszországban, pl. Padova, Ferrara, Torinó... Én nem koleszos voltam kint, de beszélgettem egy lánnyal Torinóban, és 125 euró volt a kolesz egy hónapra, kint drágább az élet. Többi kérdésedre nem tudok válaszolni.
2010. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! =) Torinóra én is gondoltam már, esetleg Milano, egyik ismerősöm oda járt...
2010. ápr. 20. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olasz barátommal beszélgettem, pont erről. Ő Északon legjobban Padovát ajánlja. Az anyákája egyébként pszichológus. :)

A mi pénztárcánkhoz mindenképpen drága. De szerintem, ha elköztelezett vagy... Megériii :)

2010. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, hogy drága. de még nem vagyok 15. utána már tudok dolgozni szülői engedéllyel, akár suli mellett is! mindenképp szeretném saját erőből finanszírozni egy jó részét.
2010. júl. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!