Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön érdemes lenne tanulni?

Külföldön érdemes lenne tanulni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 14:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Válaszolna valaki??????????!
2012. máj. 23. 16:13
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

ennyire idegesít, hogy 2 órán belül nem válaszol senki??

azét is lehet, mert eléggé általánosító a kérdésed. Mit akarsz tanulni, milyen szinten, milyen nyelveket beszélsz, hova mennél szívesen? ha ezeket leírnád, talán tudnánk segíteni...

2012. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
feltettem már vagy 4szer! ilyen típusú kérdést, leírtam mindent és basztak rám. Egyébként ha meg tudod válaszolni akkor megköszönöm. Ukrajnára gondoltam fogászati karra, mennyire érdemes odamenni? Mik a követelményei?
2012. máj. 23. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem nézel körbe olyan helyen ahol tudnak is rá válaszolni, például ukrán fogorvosi egyetem honlapján...
2012. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
őő mert még nem tudok ukránul?
2012. máj. 24. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

őő ha felmész bármelyik egyetem honlapjára van angol nyelvű megjelenítés is, innen látszik hogy meg sem nézted :S

de hogy ne panaszkodj tovább:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nos itt kérdezek utána..nem kell a kioktatás, amúgy kösz
2012. máj. 24. 18:44
 8/12 kajla válasza:
nincs baj Ukrajnával se, de ha lehet, akkor -nyelvtudás birtokában- olyan helyre menj, ahol az oktatás nyelve mondjuk angol, francia, német. (abc sorrendben írtam)
2012. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, erősen gondolkodom azon hogy talán Ausztriában, próbálkozok, csak utánaérdeklődnék az ukránnak is, egy fogorvos ismerősöm ajánlotta aki kárpátaljai, és az ungvári egyetemen tanult. Esetleg még itt MAgyarországon, de valahogy elmegy tőle a kedvem, a kormány már nem tudja mit szigorítson, ha lehet akkor külföldet választom, csak jó lenne tudni hogy pl a bécsi egyetemen mik a követelmények, hány pont kell a fogorvosira, két emelt kell, vagy egy is elég? ilyesmi...
2012. máj. 27. 10:18
 10/12 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött. Ha belevágsz, és végigcsinálod, szinte biztos, hogy ugyanez lesz a véleményed. Megismered egy másik nép gondolkodását, kultúráját, a szakmai érdeklődéseden keresztül. Megtanulsz önállóan, segítség nélkül döntéseket hozni, távol a családodtól. Utána elsőre fogod megtanulni, megjegyezni azokat a különbségeket, amik a távoli és itthoni oktatásban és szakmai filozófiákban vannak.

A nyelvtudás magától fog jönni, én általában egy hónapig ültem kukán az előadásokon minden ujabb tantárgynál, aztán jött a felismerés, hogy szinte mindent értek, és beszélni is tudok róla. Aki nem csinálta úgysem fogja elhinni.

2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!