Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön érdemes lenne tanulni?

Külföldön érdemes lenne tanulni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 14:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze, külföldön sokkal jobb mint itt. Több mindent lát az ember és rengeteg tapasztalatot szerez. Az itteni egyetemeknek aligha van értelme, mert aki lediplomázik sehogy se bír elhelyezkedni, legfeljebb csak külföldön, bár van olyan szak amelyik tényleg még a legfejlettebb országoknak se kell.
2012. máj. 28. 18:05
 12/12 anonim válasza:

Ukrajna elég rossz választás lenne. Én itt élek, és nagyon rossz a helyzet. Itt nem tudás számít, hanem a pénz. Igen, konkrétan az Ungvári Nemzeti Egyetemről is beszélek - közel sem alaptalanul. Hiába tudsz mindent, ha nem fizetsz akkor nem fognak felvenni, esetleg ha fel is vesznek, nem sokáig fogsz tudni bentmaradni.

Személyes vélemény: az ukrán nyelv pedig nagyon nehéz, én 11 évig tanultam a suliban és még mindig nem beszélem, pedig nem egy helyre jártam különórákra is.

2012. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!