Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan külföldi Pszichológi...

Van olyan külföldi Pszichológiai Egyetem Nyugaton ahol nem kell felvételi? Csak 1 bizonyos összeget befizetsz és felvesznek.

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ha van is aligha fogják csak azért odaadni a diplomát mert fizetsz nekik jó sokat, a bennmaradáshoz tanulni is kell, akkor meg már miért ne felvételiznél? (pszichológiai egyetem nyugaton, egyik sem nagybetűs...)
2012. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bécsben az egyetemre nincs felvételi,de nagyon nehéz bent maradni.Ott van pszichológia szak.
2012. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Retekszisz ***** válasza:
Bécsben pszichológián pont van felvételi.
2012. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Retekszisz ***** válasza:
Ettől függetlenül persze valóban nehéz elvégezni. Tavaly pszichológia BSc-t kb. 500-an kezdtek az uni wienen, és csak vagy 60-en végeztek. Találd ki, hogy a többi hova lett!
2012. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 10. 08:18
 6/10 A kérdező kommentje:
angolul folyik a tanítás?Mert németül sajnos nem beszélek:(
2012. jún. 10. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem beszélsz németül, akkor felejtsd el.
2012. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bécsi egyetemhez is kell felvételi!!!

A neten szerintem minden ott van ami kell ehhez! és német tudás nélkül szerintem felejtős...

2012. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy barátom jelentkezett a bécsi egyetem pszichológia szakára.Választani lehet: megírod az írásbeli felvételit plusz pontokért,vagy nem írsz felvételit,és bízol a szóbeli meghallgatás sikerében,hogy ott annyi pontot gyűjtesz,amivel felvételt nyersz.Ha így nézzük van felvételi,de azt a változatot is választhatod,hogy nem írsz írásbelit,ebben az esetben csak motivációs elbeszélgetés van.


egy korábbi válaszoló

2012. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,sajnos csak angolul beszélek így felejtős:(( Angliába?Skóciába nincs ilyen lehetőség?
2012. jún. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!