Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Skóciában továbbtanulás?

Skóciában továbbtanulás?

Figyelt kérdés
Az érdekelni, hogy az ősszel induló szakokra meddig van a jelentkezési határidő? És mik szükségesek a jelentkezéshez?
2012. jún. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, időben eszedbe jutott ám ezen gondolkodni :)

Mit szeretnél tanulni és melyik városban? Ha ezt a kettőt tudod, akkor google-on keresztül tudsz keresgélni.

Biztos vagy benne, h ide akarsz jönni? Az időjárás nagyon pocsék. :)

2012. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy evvel korabban kell jelentkezni kb. Iden osszel nyugodtan jelentkezhetsz 2013 oszen kezdodo tanevre. St.Andrews, Edinburgh, Glasgow a harom legjobb skot egyetem. Magyar erettsegi eleg, de emelt szint adott targybol erosen kell, es a nemzetkozi erettsegit jobban szeretik. IELTS/TOEFL vizsga adott pontokra teljesitese szinten feltetel. Valami versenyeredmenyek orszagos vagy nemzetkozi szinten szinten nem artanak, de talan annyira nem szuksegesek, de azert valami extrat produkalj.
2012. jún. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
55%
helló tudnál nekem segíteni?Edinburgh Napierre jelentkeztem kaptam ajánlatot ha 80%az érettségim akkor mehetek.Sajnos 79,8 lett van benne egy 82%-os töri emelt.Szerinted mire számíthatok tudnál válaszolni?
2012. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!