Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmussal tudok igy tanulni...

Erasmussal tudok igy tanulni több helyen? Fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Grazban tanulok, Bachelort végzem még.

1 évre visszajövök Budapestre erasmussal.

Utána visszamegyek Grazba megcsinálom a kisdiplomát ( Bachelor ) remélem eddig érthető, NAHH ÉS MOST VARIÁLOK !


Mastert, Salzburgban szeretném elvégezni. ( az 2 év )

de én 1 év után Weimarba szeretnék elmenni 1 évet ott tanulni erasmussal . Ez lehetséges ???


2012. júl. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elég fiatal vagy hozzá akkor lehetséges a korhatár 23-30 év
2012. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval akkor az erasmust fellehet használni 2-szer


és ha Grazban kezdem a Mastert akkor már nem tudok sehova menni nem ? mert már ott felhasználtam az erasmust ugye ?

2012. júl. 8. 20:29
 3/7 Retekszisz ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehetséges, mert a BSc és az MSc alatt is van lehetőséged egy Erasmus-félévre/évre.
2012. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy jöhetsz Budapestre Erasmussal? Mintha valahol olvastam volna, hogy magyar állampolgárként nem jöhetsz (vagy nem vagy magyar állampolgár?)
2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de magyar állampolgár vagyok.

Már el van intézve minden, szeptembertől Budapesten tanulok.

Nem az számít hogy milyen állampolgár vagy hanem hogy ahonnan jössz az más országban legyen.

2012. júl. 9. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor én is tanultam ma valamit ;)
2012. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudtam, hogy csak egyszer lehet felhasználni de ha tévedek én is kihasználom mégegyszer de sztem nem lehet mindegy hogy bsc vagy msc nem lehet kétszer.
2012. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!