Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Segitseg! Baj van az erasmus-o...

Segitseg! Baj van az erasmus-ommal. Nem kaptam meg a papirjaimat a vizsgakrol, nincs transcript-em. Vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés
nem sikerült minden vizsgat teljesitenem, de azert a fele megvan,d e meg mindig nem kaptam roluk papirt, es most felek, h vissza kell fizetnem....... mert irogat az erasmus iroda, h haladektalanul tegyek eleget a kotelezettsegeimnek
2012. júl. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána az egyetemen, ahova kint jártál, hogy miért nem kaptál papírt ill. hogy adjanak.
2012. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd le az erasmus irodának, hogy türelem, mert még te sem kaptad meg. A kintit meg sürgesd meg, hogy küldjék.
2012. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hat ma bent voltam a kini erasmus irodan es nem lettem okosabb. egy 20 eves fiucska oktatott ki.. persze arra valaszt nem adott, miert nem kaptam scheint, es arrol sem hogyan szerezhetem meg. de most nyari szüne van, tanärok nyaralnak, valszeg csak szeptemberben kapom meg, pedig marciusban le kellett volna adni. fura. nem ertem. mondtam az otthoni erasmus irodan, h nem minden lesz meg, de azt mondtak, h "szemet hunynak". szoval most nem ertem, mi ez.. nem keves penz.


es persze a schein is kene, mert a legkisebb targyam is 5 krdeit volt, es nem artana otthon is beszamittatni, hogy kevesebbet kelljen majd csinalni.. meg hat ugye nem kis melo volt.

2012. júl. 20. 02:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak örökre szemet hunyni felette, előbb vagy utóbb elő fog kerülni a te transcripted (hiánya) is. De nekik nem olyan sürgős, rá tudják fogni sok helyen a kinti sulira hogy miért nincs. Pl franciáknál aki őszi félévben van csak kint az egyáltalán nem biztos hogy nyárig kap bármilyen transcriptet, mert ott néhol más az oktatási rendszer.
2012. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol voltál kint?
2012. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!