Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előbb a munkahelyemen szóljak,...

Előbb a munkahelyemen szóljak, hogy terhes vagyok, és csak utána irattassam ki magam táppénzre? Vagy fordítva? Már egyből vigyem be a papírjaimat? A szabikat hogy adják ki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy a sorrend, de ha nem muszáj, ne menj táppénzre, mert nagyon keveset fogsz kapni. A papírjaid nem kell még bevinni.

A szülési szabadságot leghamarabb 4 héttel a szülés előtt lehet kivenni.


Boldog babavárást!

2012. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy a sorrend, teljesen mindegy. Amúgy a táppénzen veszett keveset kapsz.
2012. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy keveset kapok, de veszélyeztetett vagyok, és nincs választásom.......nem irodai munkát végzek sajnos. Dolgoznék én végig, de a baba egészsége az fontosabb!
2012. márc. 29. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is muszájból jöttem táppénzre. Először úgy volt, kiveszem az összes szabim és utána jövök táppénzre, ám az irodások ezt máshogy gondolták és nem adták ki a szabikat. Engem is érdekelne mi van a ilyenkor.

16 hetes km

2012. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!