Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A dán egyetemeken hogy vannak...

A dán egyetemeken hogy vannak a szünetek?

Figyelt kérdés
Vhol azt olvastam, hogy a téli szünet majdnem 1 hónapos.

2012. júl. 26. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:

És mielőtt vki írná: tudom, vizsgaidőszak a neve, de nekem elvileg csak 1 vizsgám lesz.

Elvileg a dánok nem olyan szigorúak, mint a magyarok. Csak azt nem tudom, hogy itt is én állíthatom-e össze az órarendem, mint itthon

2012. júl. 26. 10:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél hónapos (karácsony miatt), legalábbis, ahol én tanulok. A vizsgák úgy vannak elvileg, hogy a tanár mond egy időpontot, és akkor be kell menned, nem úgy, mint otthon, hogy te választod ki az időpontot. Merre mész tanulni?
2012. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ucn
2012. júl. 30. 04:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Ás ősziszünet, meg hasonlók nincsenek? Az óráidat te alakítod ki, mint itthon, vagy fix?
2012. júl. 30. 04:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én sulimban van egy hetes ősziszünet. Az órák fixen megvannak, de te döntöd el, hogy melyiket veszed fel.
2012. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sceda válasza:

Szia!

A UCN-en a szünetek hasonlóképpen alakulnak,mint nálunk, Magyarországon. Van téli, tavaszi és nyári szünet is, a nyári vizsgától függően június közepén kezdődik nagyjából.

2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T. Áron válasza:

A téli szünet nem feltétlenül egy hónapos, sőt. Ha már emlegettétek a UCN-t (University College of Northern Denmark - Aalborg), a téli szünet általában December végétől (dec. 20) tart Január elejéig, a vizsgaidőszak kezdetéig. Nekem volt olyan szemeszterem amikor hivatalosan a szünet Dec. 22 - Jan. 5-ig tartott.


További info a UCN-ről, szünetekről és dániai képzésekről:

[link]

2012. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!