Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztráliába szeretnék tengerb...

Ausztráliába szeretnék tengerbiológiát tanulni, van rá lehetőség? A diplomát más országokba is elfogadják? Először érdemesebb lenne Mo. -n elvégezni az alapképzést és csak utána kimenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


En az angol oktatasi rendszerben tanulok jelenleg, de ot eve Uj Zelandon eltem ahol az oktatasi rendszer nagyon hasonlit Ausztraliaehoz. Tehat, szerintem nagy valoszinuseggel valamilyen Biologiat (BSc) kell majd elobb tanulnod es csak utana kesobb tudsz majd szakosodni tengerbiologiara. Legtobb szakteruleten legalabbis igy mukodik.


Szerintem menjel ki Ausztraliaba minel elobb, ha teheted. Eloszor is az ottani oktatasi rendszer a vilagon az egyik legjobb az egyetemi szinten (hasonlit Nagy Britaniahoz es Amerikahoz). Praktikus lesz es nemzetkozileg elismert. Utana barhova elmehetsz majd dolgozni/kutatni/tanitani mivel sok orszagban elismerik majd a diplomadat. Tovabba konnyebben eltudod majd sajatitani a szakirodalmat, es meg tanitanak majd teged kutatni es irni (szakszoveget) ami ma az ervenyesuleshez nagyon fontos.


Tehat sok szerencset!

2009. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!