Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar nyelvű egyetem, vagy...

Magyar nyelvű egyetem, vagy főiskola van külföldön? Pl. Ausztriában, Németországban? Ha igen, akkor milyen lehetőségekkel? Mennyibe kerül kb? Úgy hallottam valamivel olcsóbb, mint itthon, Magyarországon.

Figyelt kérdés

Vagy az országok anyanyelvén zajlanak a tanítási órák? :)

16/L :)



2012. aug. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül Romániában van olyan szak tudtommal, amelyet magyarul tartanak. Nincs olyan egyetem külföldön, ahol magyarul tanítanak, ez egészen biztos.
2012. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De akkor német, vagy angol nyelvtudással már jelentősen nagyobb lehetőségek vannak az északabbi országok felé? :)

2012. aug. 12. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Némettel csak Ausztria és Németország jöhet szóba, angollal már annál több: Anglia, Írország, Svédország, stb.. minden országban van angol nyelvű képzés.
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Schelb István válasza:
100%
Szlovákiában Komárnoban a Selye János egyetemen magyar nyelven folyik az oktatás, és a nappali képzések ingyenesek, nincs tandíj!!
2016. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!