Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Németországban mely városokban...

Németországban mely városokban van olyan egyetem, ahol külföldieknek akár teljesen kezdő szintről lehet német nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretnék kiutazni és megpróbálni. Köln városában tudtok esetleg ilyen egyetemet, főiskolát?

2012. aug. 24. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

vicces :D

1) milyen nyelven tanulnád addig a tanagyagot? magyar nincs, max angol, de ha abból felsőfokon beszélsz akkor semmi akadály, van angol nyelvű képzés is, de ez esetben önköltséges a német tanfolyam, senki sem állja neked.

2) lehet, hogy németbből az alsó közepet/közepet eléred EGY év alatt, de egyetemeken nagyon választékosan beszélnek, nagy szókinccsel + nem csak egyszerú múltat, jelent és jövőt használnak

3) ilyenkor szerintem már nincs beiratkozás :\ tehát nem lehet csak úgy odamenni és kérvényezni a felvételt. ez a procedúra több hónapos is lehet (érettségi bizonyítvány átfordítása németre... és ezek)

2012. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem semelyikben. ha megütöd a B2-es szintet, elmehetsz egyetemi előkészítő évfolyamra. amit te keresel azt úgy hívják: NYELVISKOLA.
2012. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Költözz ki most ősszel, halasztassz egy évet megtanulod a nyelvet, és kint intézkedni is tudsz,hogy felvegyenek jövő ősztől simán kezdheted kint az egyetemet! Sok sikert ne add fel!
2012. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!