Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szívesen élnék Ausztráliában....

Szívesen élnék Ausztráliában. Kezdő könyvtáros végzettségű vagyok, de dolgoztam már az egyetem alatt is. Akár egy farmon is szívesen dolgoznék. Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
ha nem tudok még lovagolni és sosem dolgoztam farmon, de nagyon érdekel, így milyen esélyeim vannak? és könyvtárosként? középszinten beszélek angolul, esetleg továbbfejleszteném
2010. febr. 20. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Először is vízumot kell kérelmezned,aztán ha az megvan és kiutaztál,kereshetsz munkát,valószínűleg fogsz találni,de előfordulhat,hogy sokáig fog tartani,és kezdetben esetleg nem is olyan munkát fogsz találni,ami neked kell,de elfogod vállalni a kezdetekben,aztán pedig néhány hónap sikeres keresgélés után már fogsz találni akár egy könyvtárban,akár farmon munkát!Javaslom,hogy lépj kapcsolatba egy illetékessel,és itt van néhány honlap is: wwww.studygo.hu /www.studytime.hu

www.ozicoeducation.com

2010. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2010. febr. 21. 21:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek lenne még ezen kívül is valami okos mondandója ezzel kapcsolatosan, ne tartsa magában. :P
2010. febr. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!