Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megérné Ausztriában valamelyik...

Megérné Ausztriában valamelyik egyetemen elvégezni egy gazdasági diplomás szakot, annak ellenére, h itthon túlképzés van a gazdasági szakokból?

Figyelt kérdés

kint is van lehetőség levelező szakra járni?melyik gazdasági szakok érnének sokat?

ha nem gazdasági ,akkor milyen szakra lenne érdemes jelentkezni?



2012. szept. 18. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából bármelyik szak jó, ha elég ambiciózus vagy és tényleg érdekel, amit választottál. Én gazdasági és vidékfejlesztő agrármérnököt végeztem el idén, mindenki azt mondta anno, hogy ezzel hol találok majd munkát...2 hónap alatt találtam a szakmámban munkát, pályázatokkal foglalkozom. Szerencse is kell hozzá és még rengeteg dolog.

Ha olyan szakot akarsz, amivel simán munkát találsz, akkor orvos, villamosmérnök, gépészmérnök, repülőmérnök, olajipari mérnök.

Gazdasági szakok közül a pénzügy és számvitel, idegenforgalom és szálloda szak, ezek külföldön is megállják a helyüket. Ezek csak ilyen közhiedelmek és sablonok, amiket írtam, a valóságban bármelyik szakkal kaphatsz jó állást.

2012. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!