Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Létezik olyan szak, ami írást...

Létezik olyan szak, ami írást tanít? Esetleg külföldön?

Figyelt kérdés

Tehát itthon max. a kommunikáció és média szakon tudok újságírást tanulni, de ha kifejezetten írást akarok, hová menjek? Vagy erre nem létezik semmilyen szak? Na és ha külföldön van, oda hogy juthatok be? Tudom ezek lehet, hogy hülye kérdések, de nagyon jó lenne akár angolul is ilyet tanulni. Az elsődleges célom az Egyesült Királyság. Van nekem jogom ott tanulni?:) Vagy ott más követelmények vannak? Vagy diákszervezeten belül csak úgy kimegyek egy időre?

Bármit tudtok, írjatok! Köszi:D



2012. okt. 3. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Írni már általános elsőben meg kellett tanulj.

az,hogy hogyan fogalmazz meg az évek során. Ha nem újságíró akarsz lenni hanem író akkor érdemes sok klasszikust olvasni és sok grammatikát elsajátítani erre pedig a legjobb a magyar szak.

2012. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah megélni nem fogsz belőle évekig év tizedekig, mert mire az első műved kiadják.. ismeretség és ismertség nélkül az.....
2012. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké, persze, ez van. de attól még, hogy az embernek ezt "illik tudni", talán létezhet rá szak. de akkor nem. vagyis a magyar szak. ami tudtommal az eddig megírt dolgokkal foglalkozik. egyébként nem gondoltam át igazán ezt a kérdést, szóval csak úgy kérdeztem, hogy hátha van valami, amit jól jön tanulnod, ha író akarsz lenni.

és. bocs, hogy úgy írtam, hogy ki lehessen forgatni a szavaimat, TÉNYLEG elsajátítottam a fogalmazást, és írni is megtanultam elsős koromban!

amúgy köszi a válaszokat, tehát nincs ilyen.

de még ha lenne se biztos, hogy választanám, csak "érdekességképpen" kérdeztem. na mindegy, azért kár... mert helyette van annyi hülyeség, amiről csak írni érdemes:P

2012. okt. 3. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
leendő író létedre nem érted az iróniát? Szomorú
2012. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem értem, de köszi:D

(haha...)

2012. okt. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!