Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit csináljak érettségi után?

Mit csináljak érettségi után?

Figyelt kérdés
Mindenképpen külföldön azon belül Angliában szeretnék majd letelepedni.Idén érettségizek és fogalmam sincs,hogy merre tovább.Menjek ki rögtön Angliába dolgozni?És miután szerzek egy kis anyagi biztonságot jelentkezzek egy helyi főiskolába? És mit gondoltok a luxus hajó munkákról?Megéri szerződni egy fél évi munkára és utána belevágni Angliába?
2012. okt. 24. 11:54
 1/4 gelazso ***** válasza:

a hajó megéri én voltam.

angliában az értettségi nem sokat ér, de munka van ha szorgalmas és fegyelmezett vagy

2012. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg dolgoztál?És mennyi ideig és milyen munkakörben?
2012. okt. 24. 12:22
 3/4 Dubi ***** válasza:
De egyetemre be tud kerülni érettségivel :P
2012. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajós munkáról én is úgy halottam, hogy jó pénzt hozz a konyhára, csak hát valamit valamiért, ott pihenni nem igen fog az ember (ismerősöm mesélte aki melózott olyanon). Én azt mondom, hogy ha tovább akarsz tanulni ne halogasd, minél többet hagy ki az ember, annál nehezebben vergődik vissza az oktatásba. Én is ki akarok menni innen, de csak ha végeztem az első vagy első két diplomámmal, ezt még nem tudom. Szóval én érettségi után biztos, hogy nem mentem volna ki annak idején, de ez csak az én véleményem. :)

Amúgy azt hadd kérdezem meg, hogy magad tartanád el ha itt maradnál, tehát munka mellet járnál suliba?

2012. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!