Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanult valaki Izraelben?...

Tanult valaki Izraelben? Mennyire veszélyes egy 19 éves lány számára?

Figyelt kérdés
Tel Avivra gondolok elsősorban.
2012. nov. 3. 01:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló hogy tudták kijutni milyen öszt9ndíjjal?
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
azt sajnos tudom meg nem mondani mert en Izraeli is vagyok! Ott is szulettem! De kerdezhetem meg ha gondolod :)
2012. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
De ha hallgatsz ram akkor 19 evesen meg nagyon ne menj ki! (elozo voltam)
2012. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
miért?
2012. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Nem valo 19 evesnek annyira! De ha van hogyha ismerosod aki elni kinn akkor jo ugy! De egydul keppen semmi sem ameg vagy nem eleg kepzett!
2012. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
már 21 vagyok lassan 22 én már mehetek ?
2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Ha kinn van ismerosod menny ha de nincs akkor nem biztonasagos!
2012. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó...hát..ez meg mi volt. Nem tudom mire vélni.

De ha simán antiszemita vagy és csak a düh dübörög benned és rákerestél az "Izrael" kulcsszóra, örülj neki hogy nem a magyar állam millióit emészti fel a tanulása.

Ha meg nem ez a helyzet, hát akkor nagyon összezavarsz és fogalmazhatnál világosabban ahelyett hogy szidkozódsz

2012. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

48%-os

Nagyon rosszul jatszod a szereped! Nem vagy te se zsido, se izraeli, es egyaltalan nem elsz Izraelben.

Egyszeruen HAZUDOZOL.

2012. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

nem értem mit kell ezen veszekedni! Én most jöttem vissza Izraelből és 19 évesen tényleg ne menj szerintem! Mert amik kinn van most az kész káosz! Ha rám hallgatsz akkor egy kicsit később menj ki! És az utolsó 2 válaszlolónak még annyit hogy :

az utolsó előttinek:Ha legalább rádiót hallgatsz vagy eggyátalán van rádiód akkor te is tudhatod hogy mi van kinn Izrael és Palesztina között!

utolsó válaszolónak:Honnan tudod biztosan hogy nem Izraeli! Tudtommal még NEM IS ISMERED! Ne gyanusíts meg azzal hogy hazudik! Mert amikor kinn voltam találkoztam egy jó pár izraelivel akik magyart tanulnak! És az utolsó kettő válaszolóból is csak a zsidók utálata beszél!


U.I.: nem akartam vele senkit megbántani sajnálom! De amit itt magyarországon van emberszeretetből az fúú... Még Izraelben is jobban kijönnek egymással az emberek!

2012. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!