Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kecskeméti vonatállomás...

Kecskeméti vonatállomás éjszaka nyitva van? Egyedül mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Holnap Kecskeméten leszek egy rendezvényen, ami előreláthatólag még nem tudni meddig húzódik el, lehet nem érem el az utolsó vonatot vissza Szegedre..

Tehát kb 4-5 órahosszat egyedül kellene ott eltöltenem (lányként) éjszaka, amíg nem indul hajnalban az első járat.

Nyitva van egyáltalán? Milyen arra a környék?:(

Légyszi írjon valaki, mert ideges vagyok egy kicsit ez miatt:(



2012. okt. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

asszem éjfél és reggel 4ig van zárva. addig menj el amstelba, garázsba, dokkba, homokba, kerékbe ott találsz társaságot reggelig.

az állomás nem jó környék újabban napközben is cigányveszélyes. csapódj kocsmázó fiatalokhoz, mivel lány vagy nem lesz nehéz dolgod. asszem a malomcenter is nyitva tart éjjel.

2012. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál..Ha úgy alakul, akkor lehet megyek a malomba, ha tényleg nyitva van:)

Nagyon régen jártam már Kecskeméten, ezeket a helyeket, amiket felsoroltál, nem igazán ismerem merre vannak és a sötétben nem szeretnék bolyongani..

Vagy eljövök előbb, hogy elérjem az utolsó vonatot, bár olyan jó lenne végig maradni:(

2012. okt. 27. 21:33
 3/9 A kérdező kommentje:
A Malom 6kor bezár:S
2012. okt. 27. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem zár be 6-kor!

"Vendéglátóipari egységek nyitvatartási ideje: ... vasárnap: 10:00-22:00".

A vendéglátó egységek a harmadik emeleten vannak, 22:00-ig biztosan nyitva van a Malom. Ha kecskeméti volnék, és hétfőn nem, vagy későbbre kellene mennem dolgozni, megoldható volna akár, hogy éjszaka ne egyedül legyél. Bár talán még ezek megléte nélkül is. Egyik ismerősömmel még nyáron terveztem, hogy bentmaradok egyszer éjszakára valamelyik rendezvény idején (pl. Hírős hét), de sajnos nem lett belőle semmi.

2012. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, ezt nem vettem észre akkor a honlapon.

Szerintem eljövök előbb, de most nézem, lehet végzünk is 10ig:)

2012. okt. 27. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
:) Megkérdezhetem milyen rendezvény? Nem muszáj leírnod, ha nem akarod.
2012. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
privátban megírom
2012. okt. 27. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem eljössz korábban:)
2012. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, végülis eljöttem előbb:)
2012. okt. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!