Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön tanulok, de magyar...

MinimalCherry kérdése:

Külföldön tanulok, de magyar egyetem érdekel. Külön kell itthon érettségiznem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Angliában élek, itt szeretném letenni az "A level" vizsgáimat, ami ugye Magyarországon az érettséginek felel meg. Viszont nagyon szeretnék itthon járni egyetemre (Semmelweisz-orvosi). Az érdekelne, hogy a Magyarországon elfogadják-e az én angol A leveljeimet, vagy külön magyar érettségit is kell tennem? Azt már tudom, hogy fordítva úgy van, hogy csak átszámolják a pontokat és kész, de vajon ez visszafelé is így működik? Köszönök minden választ!!
2012. nov. 5. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass egy kicsit magyar felsőoktatási híreket és egyből nem fogsz a Semmelweis után érdeklődni.. Komolyan mondom.
2012. nov. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dorka :)) válasza:
Angliában jobb egyetemek vannak mint itt, de ha te feltétlenül itt szeretnél tanulni, akkor egy tanároddal beszélj erről, ő szerintem többet tud a témával kapcsolatban:)
2012. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!