Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy lehet Angliában filmszere...

Hogy lehet Angliában filmszerepekre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozom a színészeten.Magyarországon általában csak színházakban lehet szerepelni,de én filmben jobban szeretnék.Tudom nem egyszerű dolog.De nem tudom,hogy az interneten van-e olyan oldal,ahol különböző külföldi filmszerepeket ajánlanak.Azért Angliát választanám,mert ősztől ott fogok tanulni és dolgozni.Ha valaki tud ilyen internetes oldalt vagy van személyes tapasztalata,kérem írjon!
2009. aug. 13. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell feküdni egy bizonyos díványra. Nem gúnyolódásból mondom, tapasztalat. Ismeretség, kapcsolatok nélkül semmire sem mész, álláskereső portálokon nem hirdetnek ilyet. Nekem volt operatőr ismerősöm, aki annyit tudott elérni, hogy egyáltalán a dívány közelébe juthassak, ez még nem volt konkrét ajánlat. Én nem kértem belőle.
2009. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam múltkor a tv-ben( egy magyar fiatalról szólt, aki már egy ideje Amerikában élt, szinészkedett), h szinte lehetetlen, h külföldön nagyobb filmes szerepet kapjon valaki, az akcentus miatt, akármilyen kicsi is. (Gondolom filmszerep alatt nem azt értetted, h elsétálsz a háttérben és veszi azt a kamera, hogyan lobog a hajad v mittomén).
2009. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is az akcentus a fő gond...hány külföldi szerepel filmekben? Nem az a baj, de tényleg nem megy kapcsolatok nélkül. Nekem pl. volt egy modell barátnőm (nem playmate). Abbahagyta a modellkedést, mert nem tudott tisztességesen kitörni, mivel nem volt hajlandó lefeküdni senkivel a munkákért. Ez a világ így működik sajnos. Színházi színészetre szerintem nagyobb esélyed lenne...ott kezd sok filmszínész is, nem a nagy vásznon. Mi töredékét látjuk annak, amit a színészek csinálnak, mivel a legtöbben sosem játszanak mozifilmben, csak színházban. Hány éves vagy és milyen végzettséged van? Azért ez sem mindegy...
2009. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.Én is modellkedem,és nagyon szeretem a művészeteket.A suliban is szerepeltem pár előadásban.Végzettségem még nincs.Kémia szakra fogok járni.Tudom hogy ez elüt a színészettől,de kell valami biztos diploma.Emellett szeretnék valami színi tanodába járni,mert ugye színművészetire nehéz bejutni.Egyébként Angliában folytatom a tanulmányaimat.Nem tudsz valami jó színitanodát ott kint?
2009. aug. 16. 20:49
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is szeretnék jövőre külföldön tanulni csak nem tudom milyen szakra menjek! Valami olyat szeretnék amivel jól tudok majd keresni! Nekem is tetszik a színészet de szerintem ahhoz óriási szerencse kell! Neked, hogy sikerült kinti iskolába iratkoznod kémia szakra?? Ösztöndíjat is kapsz

2009. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy az orvosi szak lenne amire mennék!
2009. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia ,,utolsó válaszíró''!


Szóval szerintem félreértettél engem.Engem Magyarországon vettek fel kémia szakra.Mivel én minden áron orvos akarok lenni,ezért szeretnék én is külföldre menni.Most ebben az évben babysitternek mennék ki,hogy megtanuljam a nyelvet és utána járnék kint orvosin.Az tök jó,hogy téged is az orvosi érdekelne.Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot.Mindent leírok neked az egyetemről e-mail-ben,ha megadod az e-mail címedet.Aztán iwiw-en vagy myvip-en bejelölhetjük egymást.:-)És így majd tudunk kommunikálni egymással.E-mail címem: bisztyoreni@freemail.hu

Remélem sikerül felvenni veled a kapcsolatot.:-D

2009. szept. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!