Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti melyiket választanátok a...

Ti melyiket választanátok a helyemben? Van esélyem Bécsben ezekkel a szakokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg a Bécsben élők véleménye érdekelne. 20 éves vagyok, Ausztriában élek. Jövőre mindenképp szeretném elkezdeni az egyetemet Bécsben. Humán beállítottságú vagyok, bár tudom, lényegesen jobbak az elhelyezkedési lehetőségek a reál területen, de ami nem megy, nem erőltetem.:) A kérdésem tehát: szerintetek mire van jobban igény, mire nagyobb a kereslet, újságíróra, művészettörténészre, politológusra vagy szociológusra? Mind a négy érdekel, bár azt egyiknél sem érzem, hogy a diplomával a kezemben kapkodnának majd értem.:-) De sajnos nem lehet mindenki mérnök. Na, tehát, lényeg a lényeg, a véleményetekre lennék kíváncsi. Aki csak a magyarországi helyzetről tud nyilatkozni, ne fárassza magát, tudom, hogy ott ezekkel semmi esélyem sem lenne. Aki tapasztalt és érdemi információval tud szolgálni, kérem csak az írjon. Köszönöm! :)
2012. dec. 2. 19:57
 1/1 anonim válasza:
tapaztalataim szerint ausztriában szociologusra lehet a legnagyobb szükség, igény.
2012. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!