Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyiket valasztanatok ezek...

Melyiket valasztanatok ezek kozul a szakok kozul es miert? ' Multimedia Design & Communication vagy Design & Technology (Graphics) vagy Computer Science vagy Software Development

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegy melyiket választod. Az ÉLET-ben nem a pontos végzettség fog számítani, hanem 1) a tudás 2) a talpraesettség 3) tapasztalat.

A papír csak egy toldalék, ami kell néha, hogy megnyíljanak az ajtók. Tehát ahhoz, hogy könnyen meglegyen olyat tanulj, amit élvezetből tanulnál, hogy az idő gyorsabban teljen. Suli közben viszont már vállalj munkát és gyűjtsd a tapasztalatokat! 33N... aki diploma nélkül kezdte el vinni valamire és ugyan szerzett diplomát, de nem ez számított!

Sok sikert!

2011. febr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Computer Science vagy Software Development


Azért mert a többi nem érdekel egyáltalán, ez a kettő meg még érdekes is lehet. Amúgy nem tudom, talán inkább az utóbbit.

2011. febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amit az előttem levő írt


ezek piacképesek

2011. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezek a szakok Dániában vannak:-) Én Multimedia Design & Communication szakon végeztem. Szerintem ez a legjobb, vagyis engem ez érdekel:-) Melyik suliba mész?
2011. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) , igen Daniaban....Aalborg vagy Cp-north, meg nem tudom. Tudnal mondani par szot hogy milyen volt? Jopar eve nem tanultam, szerinted nagyon nehez lesz? Elvarnak valami computeres elokepzetseget vagy az alapoktol kezdenek?

Elsonek a computer science-t jeloltem meg , masodiknak Multi desgint-t.

Koszonom elore is......

2011. márc. 5. 17:06
 6/6 anonim válasza:
Jelentkezhetnél hozzánk Køgebe vagy Roskildébe:-) Akkor tudnék neked segíteni mindenben:-) Hát az alapoktól kezdenek, de azért nem árt egy kis photoshop ismeret. Egyébként mindent elmagyaráznak, uh nem kell aggódni! Írj nyugodtan e-mailt: csilla.kiszely@gmail.com
2011. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!