Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsi egyetem jogi karán van...

Bécsi egyetem jogi karán van tandíj?

Figyelt kérdés
És ha van,akkor mennyi? Szerintetek megéri kimenni, ha mindenképpen jogász szeretnék lenni?
2012. dec. 12. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
De mégis hogyan gondolod? Egy ország jogi karán az illető ország jogát tanulják csak ott lehet használni.
2012. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom. És ott is szeretném használni.
2012. dec. 12. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor van tandíj ha túlléped a minimum semestert plus két türelmi semestert tehát ha nem buksz meg nem kell fizetned.
2012. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj,de jóó.(: köszönöm szépen.
2012. dec. 12. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van egyéb kérdésed a Bécsi tanulásról nyugodtan írj priviben.
2012. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
juj.hát nagyon köszönöm.:) lesz még, csak meg kell fogalmaznom őket.:D
2012. dec. 13. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs tandíj. ha kint szeretnél dolgozni, akkor mindenképp megéri kimenni. Épp néhány napja olvastam, hogy a bécsi egyetemeken végzett hallgatók kezdőfizetése 600.000-750.000 Ft között van..ez jóval magasabb, mint itthon. Azt azonban ne feledd, hogy bár könnyű bekerülni, nagyon nehéz bent maradni pl. a Wien Universitaten. Illetve nagyon fontos a nyelvtudás. Német nyelvvizsga nélkül meg se próbáld!:)
2012. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.és írtad a német nyelvvizsgát...közép vagy felsőfok? szerintem mondjuk felsőfok.:D de érdekelne,hogy melyikre gondoltál?
2012. dec. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!