Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai iskolába való beiratk...

Amerikai iskolába való beiratkozásnak mi a menete? A diákvízumot akkot is megadják ha nem egyetemi tanulmányokat, hanem középiskolát igazoló lapom van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A menete eloszor az, hogy fel kell, hogy vegyenek, aztan megfelelo osztondijat kell, hogy kapj es/vagy eloteremtsd azt a sokmillio forintot ami a tanulmanyokhoz szukseges.


Ez elott kulonosebben nem fajditanam a fejemet vizumkerdesekkel.

2013. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen meg

de ha államilag finanszírozott középiskolába mész akkor csak 1 évet tanulhatsz ott legalább is én így olvastam

ha magániskola akkor úgy tudom akár érettségiig is viszont ezek nagyon drágák egy magyar de sokszor egy amerikai számára is

na meg ha nem bentlakásos akkor a szállásról is gondoskodni kell

szerintem ha csak nem az egész család költözik ki akkor inkább fejezd be itt a gimit és majd az egyetemnél próbálkozz meg valami ösztöndíjjal

persze ha milliomosok vagytok nem szóltam semmit és jó utat :D

2013. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!