Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Német országba megyek tanfolya...

Német országba megyek tanfolyamra német nyelvből. Hogy tanítanak németül ha nem beszélem a nyelvet? Hogy kérdezzem meg (Mikor kezdödik a tanfolyam? Könyveket adnak-e és mit kell vinni? Mikor kell fizetni és mennyit?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget.Tapasztaatok is érdekelnek,ha valaki volt hasonló helyzetbe írjon.Szivesen veszek minden jó tanácsot.
2009. aug. 31. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Wann beginnt der Kurs?

2. Werden Sie mir einige Buch geben,und Was muss ich für den Kurs mitnehmen?

3. Wann muss ich das Schulgeld auszahlen? und Wieviel euro muss ich zahlen?

Elég nehéz lesz neked ott, mert a nyelv nem könnyű, főleg,hogy minden instrukciót németül mondanak majd neked és te nem tudsz semmit, esetleg mutogatóztok, mint a rapperek:)

2009. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm rendes vagy,egy picit beszélek és minden fajta országból lesznek ha ők megértik talán miis.(A férjemml megyünk.)
2009. szept. 2. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lesz gond hidd el, de minek mentek ilyen tanfolyamra, ha egyáltalán nem beszélsz?Hacsak nem kötelező..

Én is voltam, nem sokat ért, pedig vagy fél évig jártam itt kint. Szóval csodát ne várj, munkát találni egy pár hónapos intenzív kurzus tudásanyagával nemigen fogsz. Bocsi, csak saját példa. De nézd meg az iwiwen az adott várost ahová mentek, biztosan rengeteg magyar él ott is, vedd fel velük bátran a kapcsolatot. Nálunk rendszeresen vannak magyartalik, szinte havonta.

2009. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!