Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Goethe német felsőfokú felkész...

Goethe német felsőfokú felkészítő tanfolyam Győrben?

Figyelt kérdés

Jövő év május-június környékén szeretnék Goethe felsőfokú komplex nyelvvizsgát tenni német nyelvből, Győrben. Január, február táján kezdeném el a felkészülést (igazából már kitűnően beszélem a nyelvet, mert hosszú ideig éltem is német nyelvterületen, de a diplomához kellene egy olyan papír, amelyet nemzetközileg is elfogadnak, ezért fontos a Goethe). Van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Hol lehet ilyen vizsgát tenni? Milyen módon lehet rá megfelelően felkészülni? Akár csoportos, akár egyedi megoldás is érdekel.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 23. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2010. dec. 23. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
a katedránál lehet goethe-t tenni. én oda jártam nyelvvizsga-felkészítőre nyáron és most januárba megyek középfokra az ösd-hez. de a felsőt én is goethénél szeretném. de majd csak szeptember körül és tuti h a katedrához fogok menni felkészülni. ha nem indul csoportos tanfolyam, akkor viszont lehet egyénileg, de az drága. ezért inkább egyéni módszerrel keress más tanárt.
2011. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj a fővárosba
2015. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvan a vizsga azóta?
2015. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!