Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok olyan egyetemeket...

Tudtok olyan egyetemeket Angliában, ahol tanárnak vagy tanítónak tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Főleg Londonra és környékére gondoltam, de más helyek is érdekelnek. Előre is köszönöm szépen.

2013. febr. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neten. Ha ez nem megy, akkor ne akarj külföldön tanulni. Bocs, de ez az igazság.
2013. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Keresgéltem és keresgélek is, de szerintem nem baj, ha információkat cserélünk egymás között azokkal, akiket szintén érdekel a téma, mert hasznos lehet és úgy gondolom, hogy a legtöbben azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak, amiben tudunk, de nyílván te nem ezért vagy itt...

Bárki feltehet egy ehhez hasonló kérdést, ha éppen ez foglalkoztatja, de ez nem jelenti azt, hogy nem neki való a külföldi tanulás vagy bármi egyéb, csak mert információkat gyűjt ahonnan csak tud.

2013. febr. 12. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag barmelyik egyetemen tanulhatsz. Nagy britanniaban a 3 eves BA-t kovetoen 1 eves kepzesre megy az, aki tanitani akar. magyarul tanarszakos, meg nemszakos nincs az angolszasz vilagban, hanem aki oktatni akar, az a diploma utan egy evet tanul (van ahol, eszak amerikaban ketto, ez valtozo).
2013. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a segítséget.:)
2013. febr. 16. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Thanks for your useful answer. :)
2013. ápr. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!