Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vannak olyanok akik jelentkezt...

Vannak olyanok akik jelentkeztek az UWC 2013-'15-ös pályázatára?

Figyelt kérdés
Kaptatok már hírt a 2. fordulóról ?

2013. febr. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szia:) én jelentkeztem, de sajna még semmi hír.. azt írták hogy február vége, szóval ez a hét tuti, de már nagyon izgulok :)
2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szecsuánicsi válasza:
100%
Szia én is jelentkeztem,de még választ nem kaptam.Nagyon kiszámolják ezt a február végét,remélem eljutok a szóbeli részére.Amúgy ha választhatnátok,hova mennétek szívesen? Ti melyik városban laktok? :)
2013. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 heppyhippo válasza:
100%
én is jelentkeztem, de még semmi hír :S
2013. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vannak itt még? :) Ti tovább jutottatok? Mire számíthatunk? Tudtok valamit?
2013. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Ne éljéttek bele magatokat,koppanni fogtok nem is kicsit!Persze nem ígérnek semmit,de minden "nagyon titkos".Belegondoltatok már abba,hogy magatokról és a családotokról minden adatot megadtatok még a jövedelmi viszonyokra is utalva/szülők foglalkozása/?Nem azt állítom,hogy ez az alapítvány csaló sőt lehet a legtisztességesebb a világon/valójában az is/ de csalódott fiatalok tömegét hagyja maga után évek óta.Elbírom amit majd most ezért kapok, de ideje lenne már minden pályázó számára objektív értékelési szempontokat is adni,enélkül az elbírálás sosem lesz tiszta! A maradék 44 majd 11-12 pályázó nemsokára ezt meg is fogja érteni, mégha néhányan még saját magukat is becsapva majd azt állítják hogy márpedig ők most mindent más szemmel is látnak, a szürke hétköznapok majd elmossák a rózsaszín ködöt.
2013. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 popp válasza:
100%

Rövid válasz az előbbi... szubjektív véleménynyilvánításra:


1. A válogatási szempontok nem objektívak abban az értelemben, hogy nem számszerűek, értsd mennyiségiek, hanem minőségiek.

2. A válogatási szempontok azért nincsenek megosztva a jelentkezőkkel, hogy a jelentkezők ne próbáljanak meg azoknak görcsösen megfelelni, vagy - csúnyább kifejezéssel élve - ne próbálják meg megjátszani magukat.

3. A csaló szervezettel kapcsolatos rész... nem is tudok mit reagálni. Magyar diákok tucatjai jutottak ki az ösztöndíjjal, hogyan lenne csaló a szervezet?

4. Igen, mindig vannak csalódott fiatalok, pontosan azért, mert évente 4-6 ösztöndíj van, és 350-400 jelentkező, így nem lehet mindenki nyertes. Ha Mauritiuson lennénk, minden jelentkező ösztöndíjas lenne. Mellesleg vannak olyanok, akinek az első évben nem sikerül, megint pályáznak, és kijutnak.

5. Ez az egész elég off-topic, de úgy éreztem, nem hagyhatom itt ezt a kommentet válasz nélkül, már csak a jövőbeni jelentkezők miatt sem.

2013. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!