Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Már lehet jelentkezni az X...

Már lehet jelentkezni az X Faktor 2013-ba. Én meg is tettem. Ti is jelentkeztek? Nem akarjátok magatokat kipróbálni az X Faktorban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

De megyek és beégetem magam.....:)


Van önkritikám így inkább nem!!!

2012. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Megint lesz?! Jesszusom... Mindegy, legalább az első pár rész izgalmas.
2012. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ez milyen kérdés?:D ezt valamelyik ilyen netes kampányos emberke írta ki, vagy mi?:D
2012. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, ezt egy átlagos emberke írta. :D Csak kíváncsi voltam.
2012. dec. 22. 16:28
 5/20 anonim ***** válasza:
Szívem szerint jeletkeznék, de még meg kell gondolom. Nagy teher egy tehetségkutató, még ha ki is selejteznek. :) Nem tudod véletlenül, hogy meddig lehet jelentkezni? Téged hívtak már?
2012. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha tehetséges vagy jelentkezz!Egyszer élünk. Persze, nagy teher, de a válogatóig is nehéz eljutni, nemhogy még annál is tovább, amikor már tényleg nagyobb a teher. 16.-tól lehet jelentkezni, de szerintem minimum februárig tuti lehet. De én azt tanácsolom, hogy mindenki minél előbb tegye meg, mert mégiscsak több ezren jelentkeznek, és ha már a vége felé jelentkezel, nem biztos, hogy behívnak már.
2012. dec. 23. 10:32
 7/20 anonim ***** válasza:

Igazad lehet! :) De azért én mégis félek... (még mindig az előző vagyok :D)

Sajnos nagyon durva szerződlseket íratnak alá veled és én félek ezektől... ugyanakkor csak ezt az egy lehetőséget látom a kitörésre pedig már sok mást megpróbáltam a cél érdekében.

Kaptál már e-mail tőlük? :)

(én még nem jelentkeztem)

2012. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egyetlen sajnos,, de így meggondolandó.Hmm és mégis milyen szerződéseket? :O Tudnál példát mondani? Még csak annyit, hogy hamarosan értesítenek. Pont ma egy hete.
2012. dec. 24. 11:34
 9/20 A kérdező kommentje:
Gondolom, olyat is amiben az van, hogy ha nem mész el a következő meghallgatásra, ha esetleg továbbjutsz, jó kis pénzbüntetés... Nemde?
2012. dec. 24. 11:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyesmik. Meg aláírod, hogy 6 hónapig (ha bekerülsz, ha nem) nem jelentkezhetsz egy másik csatorna tehetségkutatójába, illetve ha bekerülsz azt kell tenned amit a csatorna mond (meg kell jelenned eseményeken, nincs apelláta, max ha megbetegedsz...) - a neten nézz utána, sajnos én is ezektől és az ennêl durvább feltételektől félek... Tudok egy személyről(ismerem egy közeli rokonát), aki benne volt az élő showban és neki a műsor végeztéves sok mindent megtilltott a csatorna, ami a Tv szerint nem volt méltó egy ex versenyzőnek... Meggondolandó, de nincs más út a kitörésre! :(
2012. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!