Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik magyar érettségivel (2 emelt) német egyetemre jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Elfogadták a vizsgákat? Volt valakinek problémája azzal, h valamelyik érettségi tárgyat nem ismerték el?
2012. aug. 12. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell fogadniuk. EU. (Az mas kerdes, hogy valami nagyon nyakatekert targyat esetleg nem kultivalnak...)
2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez szuper. fizikáról van szó és nem fogadják el, mert nem az érettségi bizonyítványba van beleírva, hanem egy külön tanúsítványon van.
2012. aug. 13. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Érettségid van fizikából, vagy miről szól a tanusitvany? Ha érettségi, azt kötelesek a bizibe is átvezetniük!
2012. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
engem emelt töri és emelt némettel vettek fel a salzburgi egyetemre (tudom, nem németország), de minden papírt elfogadtak.
2012. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem csak egy emeltem volt, az is német és felvettek Németországba vele
2012. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó: uni-assiston át jelentkeztél vagy közvetlenül az egyetemnél?
2012. aug. 18. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
közvetlenül az egyetemnél, de nekem senki nem is említette h ezzel baj lenne
2012. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nekem matek és fizika emeltem van, csak azért tettem le őket, hogy Németországba jelentkezhessek, de nem fogadják el a fizikát, mert utólag letett vizsga :(


pontosabban annyit mondtak: ha igazolom hogy 11-12. osztályban tanultam, akkor "figyelembe veszik". de mivel nem tanultam, b@szhatom az egészet.

2012. aug. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!