Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Latin Amerikába szeretnék...

Latin Amerikába szeretnék menni cserediákként 1 évre. Melyik helyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Brazília, Mexikó, Dominika, Argentína, Bolívia, Chile, Costa Rica, Venezuela, Paraguay és Panama jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok? Mennyire biztonságosak? Mindenhol csak a fehér homokos tengerpartokat mutatják. Cserediákként teljesen más lenne? Tisztában vagyok vele hogy nem csak nyaralni megyek, de jó lenne ha valami hasonló környezetben lakhatnék.Ezalatt azt értem hogy nem egy lepukkant házban. A választásomat nagyban befolyásolja a környezet.
2013. márc. 4. 22:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Megvalósulhat valami abból az álmomból hogy tengerparti életet éljek?(hacsak 1 évig is)
2013. márc. 4. 22:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Venezuela megy a süllyesztőbe, felejtsd el, régen bezzegország volt, most mindenki menekül onnan, főleg Kolumbiába. Ami viszont iszonyatos mértékben fejlődik, sokat javult a közbiztonsága és az utóbbi időben sok európai (főleg német) telepedett le. Nagyon szép ország, gyönyörű helyekkel. Csak ne olyanok véleményére adj ("jajistenem ott elrabolnak és megölnek"), akik Dél-Amerikát a Rosalindából ismerik.


Mexikót szintén nem javasolom, Chile oké, csak sok a földrengés meg a spanyolt nem olyan szépen beszélik. Amúgy gyönyörű és egész biztonságos.

Bolívia helyett inkább Perut javasolnám, amióta én kint éltem azóta láttam újabb képeket, szintén sokat fejlődött.

Argentína nem rossz, de elég hullámzó a gazdasága és most lehet, hogy megint lesz valami gebasz.

Többit nem tudom...


Esetleg itt kaphatsz több infót:

[link]

2013. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudnék pár jó helyet

Mexico

2013. márc. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bolíviát ne

(ott harcolnak a gerillák)

2013. márc. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Venezuela sem olyanjó
2013. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Costa Rica esetleg
2013. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Paraguay-ba sem mennék
2013. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cuba nincs benne
2013. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán Nicaragua jó lett volna

(ott már nem harcolnak)

2013. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
costa rica ,argentina nem para de ha menni akkarsz és van lehetőséged menj bár melyikbe ,én legalább is mennék már melyik országba ha mehetnék
2013. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!