Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van valaki aki az easygo to...

Van valaki aki az easygo to usa segítségével kijutott sportösztöndíjjal USA-ba?

Figyelt kérdés

itt találtam meg őket

[link]



2013. márc. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Hacsak nem vagy NBA-szintű kosaras.
2013. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csirkenyaku válasza:

A facebook oldalukon láthatod hogy már juttattak ki magyar sportolókat

[link]


mint már írtam más válaszomban is, sportösztöndíjjal kijutni nem olyan nehéz, csak keményen kell tanulni a vizsgákra, illetve angol nyelvből minimum középszinten kell hogy legyél. Sport tekintetében erős közepes is kjuthat, persze a kérdés, hogy milyen sportban és milyen egyetemre. Kosárlabdában nyílván nehezebb a kijutás de már volt példa arra, hogy magyar kosaras játszott ösztöndíjjal az USA-ba! Atlétika, úszás, női röplabda és sorolhatnám..több mint 1000 egyetem van, melyre lehet jelentkezni sportösztöndíjra. Amennyiben nem kapsz teljes támogatás még mindig kiegészítheted tanulmányi vagy segély ösztöndíjjal ergo az önköltség megfizethető magyar viszonylatban is(főleg ha ez 0 forint:) ) a továbbtanulás az USA-ba pedig realitássá válik a magyar családoknak is.

2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!