Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetem az USA-ban? Sportösztö...

Egyetem az USA-ban? Sportösztöndíjjal.

Figyelt kérdés

Tehát külföldön, lehetőleg USA-ban szeretnék egyetemre járni, megőrülök a sportokért, és nem ugyanaz a hangulat kint, mint itt Magyarországon.

Persze jó lenne, ha valami jó egyetemre mehetnék, nem elitre, de olyanra, aminek ér valamit a diplomája.

Sokat focizom, játszom is helyi felnőttcsapatban, a lemaradásom csak robbanékonyságban, sebességben van, amin tudnék fejleszteni, angol nyelvtudásom lesz jövőre(2013-tól gondolnám).


Milyen szintű focistákat vesznek fel oda teljes ösztöndíjjal?

Buta sem vagyok, programozást szeretnék tanulni, vagy valami műszaki szakot, tanulok már most is, jól is megy, de ez is fejleszthető addig.


Milyen lehetőségek vannak?


2012. márc. 27. 17:52
 1/2 csirkenyaku válasza:
Amennyiben az USA-ban szeretnél focizni, akkor a tanulmányi eredményeidet is figyelembe kell tartani, vagyis különböző vizsgákat (SAT, TOEFL) kell letenned. Fociban nagyon sok lehetőség van az USA-ban (kb 980 egyetem ajánl foci programoz melyek között sportösztöndíj is elérhető) egyetemeken, sportösztöndíjasokat is ismerek akik kijutottak. Az egyetlen közvetítő cég amelyet bátran ajánlok az EasyGo to USA. www.easygotousa.org címen érhető el és tudom hogy sok sportolót kijuttattak már sportösztöndíjjal. Az oldalon közvetlenül tudod felvenni a kapcsolatot USA egyetemi edzőkkel, köztük fociban is. Remélem a válaszom segített.
2013. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csirkenyaku válasza:

még több infórmáció a cégről akik tudnak neked segíteni:


[link]


[link]


ha írsz nekik biztos válaszolnak de 2013-ra sportösztöndíjra jelentkezni az USA-ba, arra már talán késő van:#

2013. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!