Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki Amcsiban élő tapasztalt...

Valaki Amcsiban élő tapasztalt ember magyarázza már el nekem, hogy sok hülye kosaras (tisztelet a kivételnek), hogyan tudja elvégezni a fősulit, egyetemet? Azt vágom, hogy sportösztöndíjjal bejutnak de, hogy diplomáznak le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ennyire könnyebbek lennének a kinti fősulik/szakok?
2009. dec. 6. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szakok mint itt a büfészakok, természetesen azt végzik. De vannak olyanok is akik nem hülyék, tényleg tanulnak. (És a highscoolt ne keverd össze a főiskolával. az inkább gimi)
2009. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jóval könnyebbek... Több ismerősöm is kint él pár éve Amerikában és mind azt mondta, hogy eszük ágában sincs ide jönni egyetemre, mert sosem tudnák elvégezni.

Persze a híresebb egyetemek azért ott is elég húzósak.

2009. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
általában 2essel átengedik őket
2009. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem a Gimis High Schoolra gondoltam hanem a College-re meg Universityre.

Csomó kosarasnál látom, hogy ezt meg azt végzett mondom ez hogy lehet.


Köszi a válaszokat.

Írjatok még.


Egyébként odakint van magyar nyelvű oktatás is felsőfokon?:)


Köszi még1szer.

2009. dec. 6. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy a kosarasok mind hülyék? Aki sportoló, az szerinted tuti nem lehet jó tanuló? A másik meg az, hogy aki nem is olyan okos, de valamiben kiemelkedő, azt az USA-ban elismerik és próbálják azt fejleszteni, amiben jó, nem pedig lelombozni az önbizalmát, mint Mo-n. Nem halnak bele itt a tanulásba, az biztos, de azért egy szintet el kell érni.
2009. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze itt könnyebb a fősuli/egyetem sok szempontból, mert nem kell olyan dolgok tömkelegét megtanulni, amire soha nem lesz szükséged, de vannak dolgok, amiket sokkal jobban megtanítanak, mint a magyar egyetemeken. Pl. hogy hogyan kell írni szakdolgozatot vagy hogy egy kutatást hogy kell kivitelezni. Én itt tanultam meg igazán az olyan formaságokat, hogy hogyan kell helyesen lábjegyzetet, végjegyzetet készíteni stb. Meg amit nem tolerálnak, az a csalás bármilyen formája. Aki csal, az rossz, nem úgy mint Mo-n, hogy egyesek ezzel dicsekedni is szoktak. Én úgy tudom, hogy van magyar szak 1-2 egyetemen. Gondolom, hogy ott lehet magyarul tanulni tárgyakat, egyébként nem.
2009. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!