Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A University of Helsinki...

A University of Helsinki kínál angol nyelvű alapképzéseket is?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek nincs tapasztalata az egyetemmel kapcsolatban?

#alapképzés #Finnország #finn felsőoktatás #angol nyelvű képzések
2013. márc. 24. 11:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hogy még érdekel-e, most láttam csak a kérdésedet.:) Én úgy tudom, hogy ott nincsen alapszak angolul, ellenben ha rákeresel arra hogy University of Applied Sciences Helsinki (Metropolia), itt vannak angol nyelvű képzések is, ám csak bizonyos szakok, mint ahogy egész Finnországban. [link] ezen a linken meg tudod nézni:) Engem idén vettek fel, környezetmérnökire, éppen izgulok hogy milyen is lesz kint:)
2013. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De jó!! =)

És - ha megkérdezhetem, - milyen úton-módon jelentkeztél? Nehéz bejutni finn egyetemre? Akkor te beszélsz finnül folyékonyan? Csak azért kérdezem, mert ez olyan izgalmas. :D

2013. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!